Połącz...

Administrator w dziale księgowości z językiem niemieckim

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 17 dni temu
Nr Ref. 139506

Obecnie wspieramy proces rekrutacyjny dla start-upowego projektu, realizowanego przez międzynarodową firmę.

Stanowisko:Administrator w dziale księgowości z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Opole

Zakres obowiązków

  • wsparcie działu księgowości
  • rozliczanie delegacji służbowych
  • przygotowywanie płatności
  • kontakt z partnerami biznesowymi firmy w celu weryfikacji umów oraz płatności ( są to firmy z niemieckim kapitałem)
  • weryfikacja i księgowanie faktur za zakup towarów i usług
  • obsługa autoryzacji

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego ( poziom B2)
  • wyższe wykształcenie
  • gotowość do zdobywania nowej wiedzy z zakresu finansowo-księgowego
  • skrupulatność

Firma oferuje umowę o pracę oraz bogaty pakiet dodatkowych świadczeń.
Dla osób niemających doświadczenia/ wiedzy w dziedzinie księgowości, nasz Klient oferuje szkolenia, które przygotowują kandydatów do profesjonalnego realizowania zadań, które na nich czekają.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | HR and administracja and prawo | Administracja | Obsługa klienta | Finanse SSC / BPO | Administrator | Specjalista | Księgowy / Księgowa | Administracja | Zobowiązania | Należności | Księgowość | Język | Młodszy / młodsza | Accounting methods specialist