Połącz...

Specialista ds. administracji

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 4-26-40658

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. administracji.
Miejsce pracy: Krotoszyn

Obowiązki:

  • Wsparcie biura pod kątem administracyjnym
  • Koordynacja obiegu dokumentów
  • Bieżąca współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowo-kadrowym obsługującym
  • Kontakt ze zleceniodawcami, klientami i firmami współpracującymi.
  • Weryfikacja dokumentów
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania

  • Doświadczenie w obszarze administracji/obsługi Klienta, mile widziane na podobnym na stanowisku
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność w działaniu
  • Motywacja do pracy
  • Rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole.

Korzyści

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Komfortowe biuro w dogodnej lokalizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812

HR and administracja and prawo | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Administracja | HR | Obsługa klienta | Administrator | Asystent / asystentka | Specjalista | Sekretarka | Urzędnik | Administracja | Back office | Excel | Biuro | Lecturer