Połącz...

Software QA Analyst for SAP

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 135127

Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu produkcyjnego z branży technicznej o kapitale szwajcarsko-amerykańskim, poszukujemy kandydatów na stanowisko Software Test Engineer.

Zakres obowiązków:

  • analizowanie wymogów;
  • wykonywanie testów manualnych,
  • integracja testów na wielu platformach,
  • przygotowywanie planów testów,
  • prowadzenie dokumentacji.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za analizowanie wymogów, tworzenie i scenariuszy testowych, oraz wykonywanie testów manualnych.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka lub pokrewne)
  • minimum dwa lata doświadczenia w prowadzeniu testów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość SAP będzie dużym atutem.

  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
  • udział w ciekawych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów poza płacowych,
  • umowa o pracę

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Inżynier | Tester | SAP | Tester