Połącz...

Software Development Team Leader

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 134044

Dla naszego Klienta, światowego lidera w dostarczaniu treści sportowych on-line dla milionów użytkowników dziennie, w związku z rozpoczęciem nowego projektu na dużą skalę, poszukujemy osoby na stanowisko: Software Development Team Leader.

Główne obowiązki:

  • zarządzanie, motywowanie, planowanie ścieżek rozwoju członków zespołu Developerów (+10 osób)
  • dbanie o dobry przepływ informacji w zespole
  • zapewnianie wysokiej jakości kodu
  • współpraca z innymi zespołami
  • identyfikowanie i rozwiązywanie pojawiających się problemów
  • udział w rekrutacji nowych pracowników

Wymagania

  • przynajmniej dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy jako Developer (Webdevelopment/Java/Mobile)
  • doświadczenie w pracy w oparciu o metodologie Agile
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • umiejętność planowania pracy własnej oraz innych członków zespołu
  • nastawienie na klienta

Korzyści

  • ciekawe stanowisko w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość poznania najnowszych technologii
  • możliwość uczestniczenia w projekcie od fazy początkowej
  • przyjazną atmosferę pracy
  • nowoczesne stanowisko programistyczne (Windows lub MAC, 2 monitory)
  • cykliczne workshopy i konferencje dla pracowników
  • oszczędnościowy Plan Inwestycyjny na giełdzie w Londynie
  • karta multi-sport
  • prywatna opieka zdrowotna
  • elastyczne godziny pracy (8-11/16-19)
  • liga w piłkarzyki stołowe (turniejowy stół)
  • śniadanie w biurze (płatki, mleko, owoce)
  • częste imprezy integracyjne i wyjścia firmowe

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Kierownik / menedżer | J2EE | Java | Spring | Hibernate | Android | JavaScript | PHP | Programmer