Połącz...

Ślusarz narzędziowy - branża Automotive - tworzywa sztuczne

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 140282

Naszy Klient, międzynarodowa firma z branży Automotive, poszukuje obecnie osoby na stanowisko Ślusarz narzędziowy.

Obowiązki:

  • bieżące utrzymanie i regeneracja narzędzi (napawanie, szlify, pasowanie)
  • przygotowanie form wtryskowych do procesu produkcyjnego
  • dokonywanie cyklicznych przeglądów form wtryskowych według określonego harmonogramu
  • diagnozowanie problemów, poszukiwanie przyczyn źródłowych oraz proponowanie rozwiązań w celu uniknięcia problemów w przyszłości
  • dobieranie podzespołów handlowych

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe lub techniczne
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • znajomość budowy i działania form wtryskowych
  • umiejętność pracy w oparciu o rysunek techniczny
  • mile widziana znajomość maszyn: tokarka, frezarka, szlifierka

Korzyści

  • praca w międzynarodowej firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • wynagrodzenie wzbogacone o dodatkowe premie
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=produkcja

Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Mechanika | Specjalista | Mechanik | Narzędziowiec | Utrzymanie | Obróbka skrawaniem | Mechanic