Połącz...

ServiceNow Coordinator

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Małgorzata Śmietało
Nr Ref. 137063

Dla naszego Klienta, wiodącej międzynarodowej organizacji, działającej w sektorze produkcyjnym, poszukujemy osoby na stanowisko IT Service Specialist.

Głowne obowiązki

  • nadzorowanie projektów mających na celu usprawnienie działania platformy ServieNow
  • koordynowanie komunikacji pomiędzy dostawcą ServiceNow a biznesem
  • wdrożenie standardów ITIL
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników końcowych oraz osób technicznych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości platformy ServiceNow oraz ITIL
  • biegłej znajomości języka angielskiego

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet pozapłacowy
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • praca w międzynarodowym środowisku

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Proces / usługi IT | Konsultant | Specjalista | Kierownik / menedżer projektu | IT | Itil | Product Specialist