Senior Software Engineer (Python, RabbitMQ / ActiveMQ, OpenStack)

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 10 dni temu
Kontakt Daria Malanowska
Nr Ref. 2-10-40595

Dla naszego klienta, amerykańskiego lidera w branży produktów z obszaru sieci i bezpieczeństwa IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracując na tym stanowisku wspierać będziesz zespół Product Development Infrastructure (PDI), który dostarcza narzędzia, systemy, usługi i infrastrukturę niezbędną do sprawnego funkcjonowania organizacji oraz jej wzrostu.

Główne obowiązki:

  • Projektowanie i wdrażanie narzędzi, budowanie systemów i infrastruktury DevOps, znajomość Git, Peforce – mile widziania
  • Wykorzystywanie umiejętności analitycznych oraz wiedzy technicznej w celu dostarczania wysoce użytecznych rozwiązań
  • Współpraca z członkami zespołu oraz biznesem w zakresie definiowania, projektowania i tworzenia oprogramowania
  • Zapewnianie wsparcia w zakresie doświadczenia oraz wiedzy technicznej pozostałym członkom zespołu

Wymagania

Wymagania:
  • Doświadczenie w programowaniu - Python, C/C++, Java, SQL, Perl; mile widziane w środowisku Unix lub Linux
  • Przynajmniej 5+ lat doświadczenia w tworzeniu i dostarczaniu skomplikowanego oprogramowania
  • Wykształcenie wyższe w obszarze informatyki
  • Doświadczenie w jednej z następujących technologii jest wysoce pożądane: RabbitMQ/ ActiveMQ, Celery, Ansible, OpenStack, Lightweight Linux Distros & Microservices Architectures

Korzyści

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Abonament medyczny Medicover opłacany przez Pracodawcę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Comiesięczna premia do wykorzystania na dowolne cele rekreacyjne
  • Miesięczne szkolenia produktowe w USA
  • Praca o globalnym charakterze w dynamicznym i przyjaznym środowisku

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Sprzęt | Sieci | Tester | Specjalista | IT | CCNA | CCNP | Linux | TCP/IP | TCP | UNIX | VMware | IT Security Specialist