Połącz...

Senior SCM z jęz. niemieckim

Lokalizacja zachodniopomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Olga Dysput
Nr Ref. 138125

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby zainteresowanych pogłębieniem doświadczenia zawodowego w kształtującej się strukturze start-upu w centrum Krakowa.
Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Starszego Specjalisty ds. Zakupów z językiem niemieckim.
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • zakup materiałów zgodnie z zapotrzebowaniem i wewnętrznymi wytycznymi
  • prowadzenie i monitorowanie zgodności procesu dostarczania materiałów
  • negocjacja umów z dotychczasowymi dostawcami
  • budowanie profesjonalnych relacji biznesowych z dostawcami
  • analiza trendów na rynku i tworzenie przewidywań
  • tworzenie strategii zakupowych
  • analiza ofert i umów w celu optymalizacji dokonywanych zakupów
  • zarządzanie bazą danych

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • bardzo dobra znajomośc języka niemieckiego (B2-C1)
  • doświadczenie w pracy dziale zakupów
  • motywacja do podjęcia pracy
  • pozytywne, proaktywne nastawienie do pracy
  • komunikatywność
  • wielozadaniowość

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • atrakcyjny pakiet benefitów (w tym również pakiet relokacyjny)
  • liczne szkolenia zawodowe

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Sprzedaż and Marketing | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Kupno | Finanse SSC / BPO | Specjalista | Planista | Kupiec | Asystent / asystentka | Elektronika | Motoryzacja | BPO | SSC | Sprawozdanie finansowe | Język | Młodszy / młodsza | Supply Chain Specialist