Połącz...

Senior QA Engineer - nowy sportowy serwis live streamingu

Lokalizacja Katowice
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 139395

Dla naszego klienta, w związku z tworzeniem od podstaw sportowego serwisu live streamingu poszukujemy kandydatów na stanowisko Senior QA Engineer.

Platforma oferować będzie dostęp do transmisji na żywo oraz na żądanie na potrzeby urządzeń mobilnych, platform telewizyjnych oraz konsol.

W projekcie wykozystywane będą technologie takie jak:

Java/Python, Selenium WebDriver, jMeter, Loader.io, Gatling, BlazeMeter, GIT, Test Automation Patterns (PageObjectPattern), REST API, JIRA

Zakres obowiązków:

  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów/błędów w kodzie
  • rozwój testów automatycznych (Python,Java)
  • tworzenie nowych narzędzi testowych
  • integrowanie testów z systemem
  • współpraca z innymi członkami zespołu

Wymagania

  • przynajmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • solidna wiedza w obszarze testów automatycznych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • preferowane doświadczenie w programowaniu przy użyciu języka Python
  • doświadczenie w pracy z Selenium
  • atutem będzie znajomość języków skryptowych
  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży medialnej

  • atrakcyjne wynagrodzenie - w zależności od doświadczenia, umiejętności i formy współpracy
  • osoby, które dołączą w tej fazie do projektu będą miały możliwości rozwoju i stanowić będą trzon dla całego przedsięwzięcia w Polsce i UK
  • możliwość pracy w oparciu o umowę o pracę bądź B2B
  • możliwość poznania najnowszych technologii
  • cykliczne workshopy i konferencje dla pracowników
  • karta multi-sport
  • prywatna opieka zdrowotna
  • elastyczne godziny pracy (8-11/16-19)

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Konsultant | Specjalista | Tester | Istqb | Tester