Połącz...

Senior PHP Developer

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 18 dni temu
Nr Ref. 138198

Treść oferty

Szukasz nowych ciekawych wyzwań?

Zależy Ci na zdobyciu międzynarodowego doświadczenia?

Chcesz wziąć udział w innowacyjnych projektach?

Jeżeli na przynajmniej 2 pytania odpowiedziałeś TAK to prześlij do nas swoje CV.

Dla naszego Klienta, jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży e-commerce, poszukujemy kandydata na stanowisko: SENIOR PHP DEVELOPERA

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba ta dołączy do nowo budowanego zespołu Developerów, odpowiedzialnego za tworzenie i rozwijanie złożonych aplikacji internetowych i modułów dla platformy eCommerce.

Główne obowiązki:

  • Pisanie przejrzystego, zgodnego ze standardami kodu
  • Optymalizacja wydajności platformy
  • Współpraca wewnątrz zespołu, dzielenie się wiedza, propozycjami
  • Bycie na bieżąco z innowacjami rynkowymi, doradzanie w nowych technologiach oraz powstających standardach

Wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w budowie i rozwijaniu narzędzi do e-marketingu
  • dobra znajomość frameworka Symfony 2.x., mile widziana również znajomość Zend i Yii;
  • znajomość MySQL;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Korzyści

  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Przyjazna, otwarta atmosfera
  • Samodzielność w działaniu
  • Opieka medyczna
  • Karta Multisport

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | PHP | MySQL |