Połącz...

Senior .NET Developer - rozwój nowej platformy OTT

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139391

Dla naszego Klienta, lidera w dostarczaniu przekazów medialncyh i informacji sportowych w wersji online, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko .NET Developera, którzy gotowi byliby dołączyć do zespołu odpowiedzialnego za rozwój sportowej platformy OTT dostępnej na różnego rodzaju urządzeniach (smart TV, smartfony, konsole).

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • współpraca z architektami celem dostarczania najwyższej jakości cyfrowych usług video
  • przygotowywanie kodu spełniającego jakościowe oczekiwania
  • praca nad dokumentacją techniczną
  • współpraca z innymi członkami zespołu, testerami
  • rozwiązywanie pojawiających się błędów i problemów

Wymagania

  • gotowość na relokację do Katowic
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku .NET developer
  • doświadczenie w pracy w branży medialnej (tworzenie rozwiązań na smart Tv, smartfony, tablety, konsole do gier)
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • doświadczenie w pracy przy użyciu WPF/ASP.NET/ASP.NET, MVC/Web API, AWS/Azure
  • znajomość Powershell, REST API, Git, MSBuild/Nant
  • mile widziane doświadczenie w pracy w oparciu o metodologię Agile

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawe stanowisko w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość poznania najnowszych technologii
  • możliwość uczestniczenia w projekcie od fazy początkowej
  • przyjazną atmosferę pracy
  • nowoczesne stanowisko programistyczne (Windows lub MAC, 2 monitory)
  • cykliczne workshopy i konferencje dla pracowników
  • oszczędnościowy Plan Inwestycyjny na giełdzie w Londynie
  • karta multi-sport
  • prywatna opieka zdrowotna
  • elastyczne godziny pracy (8-11/16-19)
  • liga w piłkarzyki stołowe (turniejowy stół)
  • śniadanie w biurze (płatki, mleko, owoce)
  • częste imprezy integracyjne i wyjścia firmowe

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl.

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | .NET | C# | Programmer