Połącz...

Senior Java Software Developer

Lokalizacja Kraków
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 dni temu
Nr Ref. 133923

Naszym klientem jest międzynarodowa firma działająca w obszarze e-commerce, która obecnie tworzy swoją jednostkę programistyczną w Krakowie, do której będą przenoszone kluczowe, innowacyjne procesy firmy. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy obecnie doświadczonych programistów, którzy zasilą nowopowstający zespół programistyczny.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i rozwój oprogramowania dla jednej z najbardziej rozwojowych platform e-commerce w Europie
  • rozwój aplikacji związanych z e-commerce
  • samodzielne tworzenie innowacyjnych rozwiązań we współpracy z międzynarodowym zespołem ekspertów

Wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w programowaniu w Java
  • doświadczenie w pracy z frameworkiem Spring (lub innymi)
  • doświadczenie w pracy z frameworkami testowymi i znajomość TDD
  • dobra znajomość wzorców projektowych

Korzyści

  • konkurencyjne na rynku wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna
  • karta multisport
  • szkolenia w Polsce i zagranicą
  • elastyczne godziny pracy
  • zniżki na produkty firmy

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | Java | Spring | SQL | Programmer