Połącz...

Software Developer/ Full-Stack

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Kontakt Przemysław Paluchowski
Nr Ref. 133923

Naszym klientem jest międzynarodowa firma działająca w obszarze Sales & E-commerce, która obecnie tworzy swoją jednostkę programistyczną w Krakowie, do której są przenoszone kluczowe, innowacyjne procesy firmy. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy doświadczonych programistów, którzy zasilą nowopowstający zespół programistyczny.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i rozwój oprogramowania dla jednej z najbardziej rozwojowych platform e-commerce w Europie. Technologie m.in Java 8, Cloud, Microservices, TDD, React, Docker.
  • rozwój aplikacji związanych m. in. z logistyką, e-commerce, finansami
  • samodzielne tworzenie innowacyjnych rozwiązań we współpracy z międzynarodowym zespołem ekspertów

Wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy z nowoczesnymi technologiami Java, frontend, czy Cloud
  • umiejętność tworzenia czystego kodu, Design Patterns i TDD
  • dobra znajomość narzędzi oraz frameworków używanych do projektowania i rozwoju oprogramowania

  • możliwość rozwoju, praca w różnych projektach w miłej i niekorporacyjnej atmosferze
  • prywatna opieka medyczna
  • karta multisport
  • szkolenia w Polsce i zagranicą
  • elastyczne godziny pracy
  • zniżki na produkty firmy
  • konkurencyjne wynagrodzenie

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | Java | Spring | SQL | Rozwiązania w chmurze | Docker | Maven | Microservices | React.js | Programmer