Połącz...

Senior IT Security Engineer - nowotworzone IT Center

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 16 dni temu
Nr Ref. 137477

Międzynarodowa firma z branży automotive, która buduje swoje centrum IT w Polsce, poszukuje doświadczonego kandydata gotowego do podjęcia pracy na stanowisku Senior IT Security Engineer.

Obowiązki:

  • konfiguracja, zarządzanie narzędziami systemowymi w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa
  • Implementacja aktualizacji oraz patchów
  • Zapewnianie ochrony poprzez monitoring oraz skanowanie systemów
  • Współpraca z zespołem IT Security w celu ustalenia i wdrożenia nowych architektur bezpieczeństwa
  • Współudział w ustalaniu KPIs
  • Koordynacja audytów bezpieczeństwa
  • Implementacja rozwiązań przesłanych z centrów Security Operations oraz Security Incident Response
  • Administracja

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego (międzynarodowe środowisko pracy)
  • Minimum 3 lata doświadczenia
  • Wiedza praktyczna w obszarze systemów bezpieczeństwa IT
  • Solidna wiedza w zakresie administracji systemami Windows (opcjonalnie Linux)
  • Wiedza w zakresie wirtualizacji (preferowana znajomość technologii VMware)
  • Doświadczenie w obszarze sieci (firewalle, VPN, telefonia, DNS, DHCP oraz TCP/IP)

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku ekspertów
  • Udział w szkoleniach technicznych
  • Pakiet benefitów
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Sieci | Specjalista | Inżynier | Bezpieczeństwo / ochrona | Windows | Linux |