Połącz...

Senior Financial Accountant GL (język angielski)

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 136280

Dla naszego Klienta, firmy z branży consultingowej, poszukujemy bardzo doświadczonego księgowego w obszarze procesów księgi głównej.

Stanowisko: Senior Financial Accountant

Zakres obowiązków:

  • nadzór i kontrolowanie prawidłowego obiegu dokumentów
  • koordynowanie prawidłowych rozliczeń podatkowych
  • praca w systemie SAP
  • odpowiedzialność za procedurę uzgadniania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji środków trwałych, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych
  • uczestnictwo w miesięcznych i rocznych rozliczeniach operacji księgowych
  • tworzenie raportów

Wymagania

  • min. 3+ lata doświadczenia w pracy w dziale Księgi Głównej (GL)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie- C1
  • znajomość obsługi programu SAP
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwość przekazywania wiedzy innym
  • dokonała organizacja czasu pracy, wielozadaniowość
  • mile widziane: wykształcenie wyższe w zakresie księgowości/finansów/rachunkowości

Korzyści

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • rozbudowana ścieżka kariery i możliwość objęcia indywidualnym programem rozwoju

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV na adres mailowy: krakow7@grafton.pl

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Urzędnik państwowy | Urzędnik | Specjalista | Księga główna | SAP | Podatki | Środki trwałe | Bookkeeper, accountant