Połącz...

Senior AR Accountant with Spanish

Lokalizacja zachodniopomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138211

Dla naszego Klienta- międzynarodowego giganta z obszaru produkcyjnego, który w Krakowie rozwija swoje nowe struktury, poszukujemy osób na stanowisko: Senior AR Accountant with Spanish.

Zakres obowiązków:

  • kontrola terminowości oraz zgodności dokonywanych płatności dla dostawców,
  • monitorowanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze,
  • uzgadnianie kont (weryfikacja faktur, wprowadzanie danych do systemu),
  • rozwiązywanie oraz raportowanie wszelkich niezgodności w fakturach,
  • kontakt z dostawcami w celu uzgadniania poprawności danych,
  • udział w zamknięciu miesiąca/roku,
  • raportowanie.

Wymagania

  • Min. 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego i hiszpańskiego;
  • Znajomość systemu SAP;
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne;
  • Dobre umiejętności interpersonalne oraz nastawienie na realizację celów;

Korzyści

  • możliwość rozwoju w nowych strukturach
  • godziny pracy biurowej
  • budowanie marki na rynku polskim
  • udział w licznych szkoleniach
  • ustrukturyzowana ścieżka rozwoju/ awansu
  • praca dla stabilnej szwajcarskiej organizacji
  • pakiet relokacyjny dla osób spoza Krakowa

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowość | Agent | Asystent / asystentka | Księgowy / Księgowa | Specjalista | ACCA | CIMA | ERP | Excel | Department | Back office | Finanse | Finansowe | Jednostka | Korporacja | Młodszy / młodsza | SAP | Rozliczenia / monitoring | Księga główna | Należności | Bookkeeper, accountant