Połącz...

Security Engineer

Lokalizacja Bydgoszcz
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 000 - 13 000 PLN/m
Opublikowane około miesiąca temu
Kontakt Karolina Czuba
Nr Ref. 1-10-45499

Dla naszego Klienta, jednego z europejskich liderów dostarczających najwyższej klasy usługi w obszarze IT, który cieszy się stabilną pozycją oraz pozytywną opinią rynkową popartą czołowym miejscem w rankingach najlepszych pracodawców, szukamy Inżyniera bezpieczeństwa sieciowego. Firma znana jest z wysokich standardów pracy oraz oferty rozwoju zawodowego popartego certyfikowanymi szkoleniami i atrakcyjnym pakietem pozapłacowym.

Security Engineer (praca zdalna)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie bezpieczeństwa sieci kluczowych
Klientów z krajów Europy Zachodniej.

Jesteś inżynierem ze wstępnym lub ok. 2 letnim doświadczeniem w obszarze bezpieczeństwa sieci i chciałbyś dalej rozwijać się w tym kierunku? Poszukujesz pracy pełnej wyzwań, a w przyszłości chciałbyś pracować na stanowisku eksperta? Szukamy zdolnych i zmotywowanych osób zainteresowanych pracą w języku angielskim, która pozwoli im na rozwój cenionych na rynku umiejętności oraz zdobycie potwierdzających je certyfikatów.

Główne zadania:

  • Praca w ramach departamentu zajmującego się bezpieczeństwem IT - na drugiej linii wsparcia w zespole bezpieczeństwa sieci.
  • Praca projektowa polegająca na współtworzeniu i modelowaniu sieci Klienta.
  • Dokonywanie zaawansowanej diagnozy i wykonywanie planów naprawczych w zakresie incydentów bezpieczeństwa sieci.
  • Praca operacyjna polegająca na wprowadzaniu standardowych i niestandardowych zmian w środowisku sieciowym Klienta.
  • Obsługa firewalli na wyższym stopniu zaawansowania, w warstwie aplikacji.

Wymagania

Wymagania:
  • Udokumentowane doświadczenie w administrowaniu sieciami, w szczególności w bezpieczeństwie sieciowym.
  • Doświadczenie w co najmniej jednej z technologii: Cisco, Juniper, CheckPoint (mile widziane certyfikaty).
  • Rozumienie zagadnień bezpieczeństwa sieci (firewalling, VPN, UTM, protokoły), oraz chęć rozwoju w tym kierunku.
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym wsparcie użytkowników anglojęzycznych B2 lub wyższy.
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej B1 będzie dużym atutem.

Korzyści

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Liczne certyfikowane szkolenia zewnętrzne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport i/lub vouchery do kina, teatru i innych miejsc odpowiadającym zainteresowaniom
  • Bezpłatne szkolenia językowe
  • Rozwijająca praca w nowoczesnej organizacji, lidera swojej branży
  • Jasna ścieżka kariery
  • Dostęp do najnowszych technologii i gadżetów
  • Opcjonalnie: pakiet relokacyjny

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Sieci | Inżynier | Operator | Specjalista | Administrator | CCNP | CCNA | LAN | WAN | UNIX | Bezpieczeństwo / ochrona | Linux | IT Security Specialist