Połącz...

Security Developer

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 9 miesięcy temu
Kontakt Paulina Serotiuk
Nr Ref. 138243

Dla mojego Klienta-międzynarodowej firmy, właściciela kilku popularnych platform internetowych, poszukuję aktualnie Specjalisty na stanowisko Security Developer.

Zakres obowiązków obejmuje przede wszystkim:

  • Analizę kodu webowych aplikacji pisanych w Javie i PHP (oraz tworzenie narzędzi do takiej analizy),
  • Interpretację rezultatów testów penetracyjnych
  • Współpracę z zespołami developer‘ów w celu zachowania wysokich standardów bezpieczeństwa aplikacji.

Wymagania

  • Wiedza na temat rozwoju oprogramowania i background'em developerskim w PHP lub Javie
  • Zainteresowaniem obszarem bezpieczeństwa aplikacji.
  • Dobra znajomośc angielskiego

  • Możliwości zdobycia wiedzy i doświadczenia w niezwykle aktualnym obszarze Software Security
  • Rozbudowany pakiet benefitowy m.in. szkolenia, opieka medyczna, Multisport, atrakcyjne premie kwartalne. Miejscem pracy jest Warszawa.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | Specjalista | Java | PHP | Programmer