Połącz...

Security Analyst (Anti Fraud, Malware)

Lokalizacja pomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Daria Baczul
Nr Ref. 137622

Moim Klientem jest amerykańska organizacja specjalizująca się w produktach z obszaru sieci i bezpieczeństwa IT pomagająca swoim klientom rozwijać sieci, centra danych i rozwiązania chmurowe, która niedawno otworzyła swoje Technical Center w Warszawie.

Poszukuję osoby na stanowisko Security Analyst (Anti Fraud, Malware)

Security Analyst będzie częścią zespołu SOC, który jest odpowiedzialny za rozwiązywanie incydentów bezpieczeństwa z różnych obszarów (Anti Fraud, DDoS, WAF). Poszukujemy osoby, która jest pasjonatem bezpieczeństwa, będzie w stanie poradzić sobie z trudnymi sytuacjami w krótkim czasie i będzie proaktywnie poszukiwała i analizowała różne typy zagrożeń aby zapobiegać wystąpieniu kolejnych niebezpiecznych zdarzeń.

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Wsparcie globalnych klientów w obliczu ataków,
  • Szybkie reagowanie na występujące incydenty (phishing, malware, DropZone i inne),
  • Zdalne rozwiązywanie problemów w obszarze bezpieczeństwa IT w czasie rzeczywistym,
  • Przeprowadzanie dochodzeń (JavaScript, PHP),
  • Raportowanie o niebezpiecznych zdarzeniach w infrastrukturze klientów,
  • Udział w publikowaniu raportów na temat zagrożeń w sieci,
  • Aktywne poszukiwanie (online i za pomocą specjalistycznych narzędzi) oraz raportowanie na temat nowych zagrożeń.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w SOC lub NOC,
  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa IT: Anti Fraud, Malware, phishing i pokrewnych,
  • Doświadczenie w bezpośrednim wsparciu klienta i wysokie zdolności komunikacyjne,
  • Płynna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Rozwinięte umiejętności analityczne, przywiązanie do szczegółów, nastawienie na rozwiązywanie problemów, "can-do attitude",
  • Mile widziana znajomość któregoś z wymienionych języków programowania: JS, PHP, HTML 5,
  • Mile widziana znajomość: VMware, WireShark, Burp Suite.

Korzyści

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym,
  • Abonament medyczny Medicover opłacany przez Pracodawcę,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Comiesięczna premia do wykorzystania na dowolne cele rekreacyjne,
  • Miesięczne szkolenia produktowe w USA,
  • Praca o globalnym charakterze w dynamicznym i przyjaznym środowisku.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | IT | Bezpieczeństwo / ochrona | Analityk | Inżynier |