Połącz...

SAP Mobility Developer

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136906

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji o kapitale szwajcarsko-amerykańskim, działającej w sektorze produkcyjnym i będącej globalnym liderem w swojej branży poszukujemy osoby na stanowisko

Rolą osoby na tym stanowisku będzie rozwój aplikacji przy użyciu SAP Mobile Platform 3.0

Miejsce pracy: Warszawa
Główne obowiązki to:

  • Projektowanie i programowanie aplikacji mobilnych
  • Projektowanei projektów technicznych i wykonywania testów jednostkowych
  • Rekomendacja rozwiązań programistycznych dla SAP Mobile Platform
  • Świadczenie 3 linii wsparcia dla aplikacji stworzonych na platformie mobilnej SAP
  • Migracja starszych aplikacji do SMP 3.0

Wymagania

  • Co najmniej 1 rok doświadczeń w tworzeniu i rozwoju aplikacji mobilnych
  • Doświadczenie w zastosowaniu technologii hybrydowych (Cordova, HTML5, JavaScript)
  • Doswiadczenie w pracy z iOS Objective C lub Android Java lub iOS / Android API
  • Doświadczenie w pracy z Visual Source Safe (VSS) i CVS
  • Znajomość języka angielskiego

Korzyści

Oferujemy
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
  • udział w projekcie wdrażania systemu SAP w wewnętrznych strukturach firmy
  • możliwość rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Sieci | Programista | JavaScript | Android | IOS | HTML | SAP | Sybase |