Połącz...

SAP Data Administrator

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 10 dni temu
Kontakt Paulina Jaworska
Nr Ref. 4-19-41344

Poszukujemy odpowiedzialnych i skrupulatnych osób, które chcą nabyć doświadczenie w pracy w systemie SAP (lub właśnie realizują kurs i chciałyby swoją wiedzę testować praktycznie), a także pracować w zespole nastawionym na wysoką jakość i rozwój.

Nasz Klient, międzynarodowa firma farmaceutyczna oferuje pracę na stanowisku SAP Data Maintainerr.

Zadania:

  • wprowadzanie bieżących danych do systemu na podstawie przekazanych informacji biznesowych;
  • wsparcie w przygotowaniu i odpowiednim porządkowaniu danych;
  • wsparcie przy projektach wymagających danych z systemu SAP.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie w pracy na systemach ERP;
  • znajomość systemu SAP (mile widziana, wystarczy podstawowa);
  • zdolności analityczne;
  • komunikatywność, dokładność.

Korzyści

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet benefitów pozapłacowych
  • Przyjazna atmosfera w pracy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Administrator | Bazy danych | ERP | SAP | Database administrator