Połącz...

SAP Business Analyst

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 8 000 - 9 000 PLN/m
Opublikowane 19 dni temu
Kontakt Małgorzata Śmietało
Nr Ref. 140309

Dla naszego Klienta, wiodącej międzynarodowej organizacji, działającej w sektorze produkcyjnym, poszukujemy osoby na stanowisko SAP Business Analyst.

Głowne obowiązki:

  • Przeprowadzanie analizy biznesowej i systemowej w projektach dotyczących implementacji SAP (modułów: Sales and Marketing, Service oraz Supply Chain Managment)
  • Proponowanie rozwiązań funkcjonalnych, współpraca z architektem, wsparcie programistów,
  • Analiza oraz wizualizacja dużej ilości danych,
  • Prowadzenie warsztatów projektowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
  • 2 letnie doświadczenie w analizę danych SAP w jednym z modułów (Sales and Marketing, Services oraz Supply Chain Management),
  • Szeroka wiedza z obszaru SQL oraz narzędzi do analizy danych takich jak Analysis Office, Lumira bądź Tableau,
  • Miel widziane doświadczenie z obszaru SAP HANA,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Otwartość na podróże służbowe do 15%.

Korzyści

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • opieka medyczna rozszerzona o opiekę densystyczną
  • karta MultiSport
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • wewnętrzne inicjatywy oraz miła atmosfera pracy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Proces / usługi IT | Oprogramowanie | Analityk | Konsultant biznesowy | Konsultant | Użytkownik kluczowy | Specjalista | SAP | Raportowanie | IT | Dane | IT Analyst