Połącz...

Asystent ds. analizy danych z językiem niemieckim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 3 200 - 4 000 PLN/m
Opublikowane 1 dzień temu
Nr Ref. 139669

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma. W związku z rozwojem centrum biznesowego poszukujemy osób władających językiem niemieckim, które chcą dołączyć do zepsołu jako samodzielni specjaliści.

Zakres obowiązków:

  • współpraca z klientami B2B
  • telefoniczna obsługa klientów w języku niemieckim (25-30% czasu)
  • analizowanie mailowych zgłoszeń od klientów i rozwiązywanie problemów
  • tworzenie raportów

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do pracy w elastycznych godzinach (między 6:00 a 22:00)
  • wysoki poziom kultury osobistej

Korzyści

  • benefity pozapłacowe
  • możliwość codziennej komunikacji w języku niemieckim z native speakerami
  • możliwość otrzymywania premi miesięcznych uzależnionych od wyników

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

HR and administracja and prawo | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Sprzedaż | Administracja | Finanse SSC / BPO | Doradca | Asystent / asystentka | Konsultant | Sekretarka | Agent | Administracja | Back office | Outsourcing | Biuro | Pierwsza linia wsparcia | Call center | Front office | Rozmowy przychodzące | Customer support