Połącz...

International Chief Accountant

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 10 miesięcy temu
Nr Ref. 138629

Obecnie poszukujemy osoby gotowej podjąć się roli International Chief Accountanta.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki
  • analiza, uzgadnianie kont oraz sporządzanie rozliczeń podatkowych
  • weryfikacja i przetwarzanie dokumentów pod względem formalnym, rachunkowym i merytorycznym
  • sporządzanie rocznych oraz miesięcznych sprawozdań finansowych
  • współpraca z audytem wewnętrznym i zewnętrznym
  • usprawnianie i kontrola obiegu dokumentów księgowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość)
  • doświadczenie w księgowości na stanowisku Samodzielnego Księgowego – w szczególności przy współpracy z dużymi międzynarodowymi firmami (preferowane zatrudnienie w międzynarodowym biurze rachunkowym)
  • doświadczenia w koordynacji pracy zespołu (min. 2-3 osoby)
  • znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • znajomość pakietu MS Office oraz programów księgowych
  • silne nastawienie na rozwój oraz zdobywanie nowych kompetencji

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy
  • bogaty pakiet benefitów

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Finanse | Finansowe | Finance accountant