Połącz...

Samodzielna/y Księgowa/y

Opublikowane 23 dni temu
Nr Ref. 3-11-41003

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy świadczącej usługi w zakresie outsourcingu, poszukujemy osób na stanowisko:
Zakres zadań na stanowisku:

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych dla kilku Spółek w ramach Grupy,
  • analiza kont rozrachunkowych,
  • rozliczanie należnych podatków (VAT, CIT, PCC i innych),
  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz miesięcznych raportów,
  • współpraca z audytorami w zakresie rocznych sprawozdań finansowych,
  • sprawozdawczość do NBP i GUS.

Wymagania

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowany kierunek: rachunkowość),
  • minimum 3 – letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość systemu IFS,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • znajomość przepisów podatkowych.

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres 2 miesiące z możliwością przedłużenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • lokalizacja biura – Mokotów.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Należności | Bookkeeper, accountant