Połącz...

Samodzielna/y Księgowa/y

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 3-19-40773

Dla naszego Klienta na okres 4 miesięcy pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Samodzielna/y Księgowa/y - lokalizacja Raszyn

Zakres zadań na stanowisku:

  • rejestracja transakcji księgowych księgi głównej w systemie finansowo-księgowym,
  • przygotowanie deklaracji podatkowych VAT,
  • archiwizacja dokumentacji,
  • przygotowanie raportów/zestawień na potrzeby działu księgowości.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • min.3-letnie doświadczenie na stanowisku Księgowej,
  • znajomość przepisów VAT i CIT,
  • bardzo dobra znajomość systemu Excel,
  • mile widziana znajomość systemu iScala,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Korzyści

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się międzynarodowej organizacji.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Excel | Finanse | Proces | Vat | Księga główna | Bookkeeper, accountant