Połącz...

Sales Trainee z językami skandynawskimi

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 135897

Grafton Recruitment zaprasza do udziału w procesie rekrutacyjnym dla norweskiej firmy oferującej rozwiązania informatyczne dla działu finansów/ księgowości.
Aktualnie wraz z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy osób posługujących się językiem norweskim lub szwedzkim w stopniu biegłym.

Codzienne zadania:

  • kontakt z potencjalnymi Klientami firmy
  • odpowiadanie na zapytania dotyczące działania systemu w obszarze księgowości, wyjaśnianie działania i funkcjonalności systemu
  • sprzedaż, konsulting odnośnie systemów ERP
  • kontakt telefoniczny i mailowy

Wymagania

  • biegły/native stopień znajomości języka szwedzkiego lub norweskiego
  • chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • umiejętność analitycznego myślenia

Korzyści

  • indywidualny program rozwoju talentów
  • praca w skandynawskim środowisku- codzienne używanie języka szwedzkiego / norweskiego w pracy oraz komunikacji między kolegami w zespole
  • ustrukturyzowana ścieżka rozwoju
  • karta Mulisport
  • prywatna opieka medyczna
  • codzienny lunch
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | IT | Obsługa klienta | Wsparcie | Specjalista | Pierwsza linia wsparcia | CRM | Techniczny | ERP | B2B | Młodszy / młodsza | Klient | Telesales