Połącz...

Przedstawiciel regionalny (branża IT)

Lokalizacja Kraków
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Kontakt Paulina Zwolińska
Nr Ref. 6-13-41928

Dla naszego Klienta, producenta wysoko zaawansowanych rozwiązań IT z zakresu oprogramowania antywirusowego (zabezpieczającego) poszukujemy dynamicznej, zmotywowanej osoby na stanowisko: Przedstawiciela regionalnego.

Podległe regiony: południe Polski

Obowiązki na tym stanowisku to:

  • pozyskiwanie nowych Klientów, poprzez współpracę z partnerami, integratorami oraz dystrybutorami rozwiązań i produktów IT
  • doradztwo techniczne z zakresu oferowanych produktów (oprogramowanie zabezpieczające)
  • pozyskiwanie informacji o zmianach i analiza trendów na rynku na podległym regionie i dostosowywanie do nich metody sprzedaży
  • regularne spotkania z Klientami w celu podtrzymywania relacji biznesowych i dopasowywanie oferty do ich aktualnych potrzeb
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy (dział marketingu, dział techniczny)

Wymagania

  • wysoko rozwinięte umiejętności handlowe (praca w terenie) w obszarze rozwiązań i produktów IT
  • zainteresowanie branżą IT (software/ hardware)
  • 1-2 lata doświadczenia we współpracy z Klientami z branży IT
  • dynamizm w działaniu i nastawienie na osiągnięcie celu
  • wysoka motywacja do pracy w sprzedaży
  • proaktywność oraz kreatywność
  • zorientowanie na Klienta, komunikatywność i wysoki poziom kultury osobistej
  • otwartość na nowe wyzwania zawodowe oraz pogłębianie wiedzy

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • regularne szkolenia z zakresu produktów oraz technik sprzedaży
  • atrakcyjne wynagrodzenie, telefon, laptop oraz samochód służbowy (także do użytku prywatnego)
  • benefity (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • wsparcie finansowe w zakresie Funduszu Socjalnego
Agencja zatrudnienia numer 812.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp.z o.o.jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Oprogramowanie | Sprzęt | Kierownik / menedżer ds. kluczowych klientów | Kierownik / menedżer | Kierownik / menedżer ds. rozwoju biznesu | Kierownik / menedżer produktu | IT | Rozwój | Rozwój biznesu | Inżynieria | Techniczny | Sales Department Manager