Połącz...

Specjalista ds. Finansowania Leasingu

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 9 000 PLN/m
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 140303

Dla naszego klienta, wiodącego lidera w branży samochodów ciężarowych, poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Finansowania Leasingu.

Cel: Zapewnienie finansowania dla firmy od instytucji finansowych, tak, aby cele strategiczne i operacyjne spółki mogły być realizowane.
Miejsce pracy: Wolica (Warszawa)

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie i odpowiedzialność za cały region Wsparcia Sprzedaży
  • Współpraca z firmami leasingowymi
  • Zarządzanie procesami między firmą a spółką finansującą
  • Przygotowanie i analiza cotygodniowych raportów z partnerami finansowymi;
  • Pozyskiwanie finansowań
  • Wspieranie Dyrektora Sprzedaży w działaniach lokalnych;
  • Aktualizacja i utrzymanie raportowania CRM

Wymagania

Wymagane kompetencje:
  • Wykształcenie wyższe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia)
  • Pięć lat doświadczenia w instytucjach finansowych, w tym doświadczenie lidera zespołu
  • Znajomość procesów finansowania
  • Myślenie analityczne i umiejętność wyciągania spójnego wniosku
  • Znajomość rachunkowości zarządczej
  • Biegła znajomość MS Excel, dobra znajomość MS PowerPoint
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Firma oferuje prawdziwe wyzwania, dużo interesujących projektów, pakiet benefitów (pełna opiekę zdrowotną, ubezpieczenia na życie, samochód), dobre możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Sprzedaż and Marketing | Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse | Analizy | Sprzedaż | Analityk | Kontroler | Koordynator | Kierownik / menedżer | Specjalista | Sprzedawca | Kontroling | Finanse | Excel | Sprzedaż | Leasing | Raportowanie | Samochody ciężarowe | Team Manager