Połącz...

Praca w Pradze -Junior Cutomer Specialist with French

Lokalizacja Czech republic
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 139243

Treść oferty

Zawsze marzyłeś o pracy za granicą?
Lubisz języki obce i międzynarodową atmosferę?

Może masz czas na wyjazd?

Nasz klient to międzynarodowa firma o znanej marce, zajmująca się wsparciem procesów biznesowych globalnie.

Aktualnie w związku z międzynarodowym wzrostem firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. Wsparcia klienta i zarządzania procesem z j. francuskim

Zadania:

  • Współpraca globalna z rynkami i klientami zagranicznymi: w języku polskim, angielskim, francuskim
  • Administracja dokumentów, danych
  • Zarządzanie procesem zamówień w systemie ERP
  • Wsparcie Klienta w rozwiązywaniu kompleksowych problemów
  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Tworzenie raportów

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz j.francuskiego
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w obsłudze telefonicznej lub mailowej klienta, administracji - duży atut
  • Mile widziana znajomość i zainteresowania administracją biznesową i procesami logistycznymi
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, otwartość, dynamika, pozytywne nastawienie:)
  • Dostępność do rozpoczęcia pracy w lipcu

Korzyści

  • pełna wyzwań praca w Pradze
  • globalna miedzynarodowa firma z branży e-commerce
  • rozpoczęcie pracy w lipcu
  • praca z językami obcymi na co dzień
  • rekrutacja zdalna
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowych strukturach
  • pakiet benefitów, ścieżka kariery
  • interesujące globalne projekty

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Asystent / asystentka | Pierwsza linia wsparcia | Lecturer