Połącz...

Research Consultant

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 132259

Grafton Recruitment to renomowana, międzynarodowa firma consultingowa zajmującą się kompleksowym doradztwem personalnym.

Aktualnie do naszego zespołu Grafton Poznań poszukujemy ambitnej i dynamicznej osoby zainteresowanej dalszym rozwojem!

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie Kandydatów przy wykorzystaniu różnych metod dotarcia;
  • współpraca z doświadczonymi konsultantami w ramach realizowanych zadań;
  • doradztwo w zakresie optymalizacji procesu sourcingowego w ramach realizowanych projektów;
  • aktywna praca i utrzymywanie dobrych relacji z Kandydatami;
  • prowadzenie dokumentacji oraz systematyczne raportowanie wyników;
  • współpraca z innymi oddziałami, również oddziałami zagranicznymi firmy;
  • promowanie marki firmy poprzez możliwość uczestnictwa we współpracy z mediami kooperującymi z firmą Grafton;
  • realizacja obowiązków w oparciu o zasadę współpracy i dzielenia się wiedzą z innymi konsultantami w oddziale i managerem;

Wymagania

  • doświadczenie w firmie rekrutacyjnej lub na stanowisku zajmującym się wyszukiwaniem/ docieraniem do informacji;
  • przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem;
  • gotowość do pracy w oparciu o KPI’s;
  • znajomość procesu rekrutacji oraz różnych metod pozyskiwania kandydatów;
  • gotowość do samodzielnej i zespołowej pracy (w zależności od wymagań projektu), której celem jest realizacja potrzeb Klienta w określonym czasie;
  • umiejętność pracy w zmieniających warunkach;
  • odpowiedzialność i rzetelność;
  • poczucie humoru i gotowość do przekraczania własnych ograniczeń;
  • wykształcenie wyższe;

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie w tym system premiowy;
  • prywatna opieka medyczna;
  • karta fitness;
  • możliwość współpracy z najciekawszymi firmami na rynku polskim i międzynarodowym;
  • możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku w grupie osób wyspecjalizowanych w branży rekrutacyjnej;
  • wyjątkowa atmosfera pracy w ciekawym zespole;
  • stabilne zatrudnienie – stawiamy na osoby zakładające długofalowy rozwój w firmie, chcące rozwijać się w środowisku biznesowym.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp.z o.o.jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | HR | Doradca | Konsultant | Rekruter | Specjalista | Kadry | HR | Rekrutacja | Agencja rekrutacyjna | Starszy / starsza | Pozyskiwanie talentów |