Połącz...

Rekruter

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 1 dzień temu
Nr Ref. 1-12-41388

Dla naszego Klienta, jednego z największych podmiotów z branży retail będącego równocześnie jednym z najbardziej docenianych na świecie Pracodawców, poszukujemy osoby na stanowisko Rekrutera.

Obowiązki:

  • planowanie, organizacja i samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych (szerokie portfolio stanowisk od specjalistycznych po managerskie)
  • badanie potencjału Kandydatów oraz wykorzystanie talent pools
  • prowadzenie rekrutacji z wykorzystaniem zdywersyfikowanych metod (także assessment center)
  • raportowanie w ramach podsumowywanie rekrutacji oraz udzielania informacji zwrotnej Kandydatom
  • ścisła współpraca z działami HR i rekrutującymi managerami

Wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku (w wewnętrznym dziale rekrutacji lub agencji rekrutacyjnej) w prowadzeniu rekrutacji na zdywersyfikowane stanowiska ( z zakresu sprzedaży, logistyki, zarządzania łańcuchem dostaw i zakupów)
  • znajomość angielskiego na min. poziomie B2
  • gotowość do proponowania i wdrażania kreatywnych rozwiązań w dziedzinie rekrutacji
  • chęć związania się z organizacją, w której kultura organizacyjna jest jedną z największych wartości

  • zespół osób silnie zaangażowanych w codzienną pracę oraz gotowych do wsparcia
  • interesująca scieżka rozwoju w ramach organizacji
  • bogaty program benefitów, m.in. opieka medyczna , karta MultiSport oraz plan emerytalny

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

| Recruiter