Połącz...

Specjalista ds. rekrutacji

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Grafton Łódź
Nr Ref. 138244

Dla naszego klienta, firmy z obszaru logistyki, która obecnie jest w fazie intensywnego rozwoju, poszukujemy osoby zainteresowanej rozwojem w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi na stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Stryków

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów na stanowiska wyższego i średniego szczebla
  • Odpowiedzialność za przebieg i realizacje projektów rekrutacyjnych
  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych i rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami z wykorzystaniem różnych narzędzi HR
  • Udział w tworzeniu polityki personalnej firmy (szkolenia, oceny,rozwój, employer branding)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: psychologia, socjologia lub zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze rekrutacji
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów metodą Direct Search
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych podróży służbowych w pierwszym okresie zatrudnienia

Korzyści

Klient oferuje:
  • możliwość tworzenia struktur HR
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • udział w ciekawych projektach

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | Produkcja and zakupy and logistyka | HR | Logistyka | Rekruter | Specjalista | Koordynator | Lider zespołu | Zarządzanie zasobami ludzkimi | Starszy / starsza | Rekrutacja | Pozyskiwanie talentów | Logistyka | Recruiter