Połącz...

Przedstawiciel Medyczny (sprzęt i narzędzia ortopedyczne)

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139286

Dlla jednego z naszych klientów, producenta sprzętu medycznego - ortopedycznego, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Medyczny

Obowiązki

  • aktywną promocję produktów firmy oraz utrzymywanie pozytywnych kontaktów z Lekarzami (ortopedia)
  • Udział w prezentacjach i szkoelniach,
  • regularny kontakt ze stałymi i nowymi klientami,
  • realizacja celów sprzedażowych na podległym terenie (łódzkie, opolskie, część wielkopolskiego i mazowieckiego)
  • raportowanie do Managera Sprzedaży

Wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku B2B - preferowani kandydaci pracujący wcześniej z lekarzami ortopedami
  • Preferowane wykształcenie wyższe - kierunki medyczne, biologiczne
  • znajomośc jezyka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie w pracy z przetargami - znajomość przepisów, umiejętność wyszukiwania
  • Prawo jazdy i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

Korzyści

  • Zatrudnienie woparciu o umowę o pracę
  • Praca w elastycznym czasie pracy - system zadaniowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + możliwość uzyskania premii wynikowych
  • Narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl

Sprzedaż and Marketing | Medycyna i farmaceutyka | Sprzedaż | Medycyna | Przedstawiciel | Kierownik / menedżer ds. kluczowych klientów | Konsultant | Kierownik / menedżer produktu | Farmaceutyka | Sprzedaż | Farmaceutyczny | Oryginalny | Oryginały | Pharmaceutical representative