Połącz...

Przedstawiciel Handlowy (opony)

Lokalizacja zachodniopomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 dni temu
Nr Ref. 9-13-41412

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta opon, poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Obszar działania: woj. zachodniopomorskie.

Zakres zadań:

  • odpowiedzialność za sprzedaż i doradztwo w zakresie gospodarki ogumieniem (opony nowe i bieżnikowane oraz urządzenia do obsługi opon).
  • obsługa istniejących klientów i pozyskiwanie nowych klientów na terenie woj. zachodniopomorskiego.
  • prowadzenie negocjacji handlowych dotyczących warunków współpracy.
  • realizacja celów sprzedażowych.

Wymagania

  • min.2 lata doświadczenia w sprzedaży opon ciężarowych (lub części zamiennych do pojazdów ciężarowych) - warunek konieczny.
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i nastawienie na realizację celów.
  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe.
  • podstawowa znajomośc obsługi komputera.
  • czynne prawo jazdy kat. B.
  • preferowane wykształcenie techniczne.

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • narzędzia pracy: samochód, tablet, telefon.
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • szkolenia.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule wiadomości.

Sprzedaż and Marketing | Inżynieria | Sprzedaż | Obsługa / serwis | Doradca | Inżynier | Specjalista | Mechaniczny | Sprzedaż regionalna | Inżynieria | Maszyny | Sprzedaż | Techniczny | Sales representative