Połącz...

IT Recruitment Consultant

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 14 dni temu
Kontakt Aneta Baraś
Nr Ref. 133993

Jako Grafton Recruitment jesteśmy renomowaną, międzynarodową firmą consultingową zajmującą się kompleksowym doradztwem personalnym.

Aktualnie do naszego pełnego energii zespołu Grafton Technologies, poszukujemy równie dynamicznej osoby zainteresowanej dalszym rozwojem w branży doradztwa personalnego, która będzie samodzielnie prowadzić projekty na stanowiska Specjalistyczne i Managerskie w obszarze IT & Telco.

Jeżeli zatem jesteś osobą, którą cechują „Can do attitude” oraz „Team spirit” – chętnie zobaczymy Twoją aplikację :)

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych w branży IT & Telekomunikacja – od stanowisk specjalistycznych po managerskie
  • Praca w zespole projektowym realizującym rekrutacje dla kluczowych Klientów Grafton
  • Obsługa Klientów firmy oraz aktywne rozwijanie kontaktów biznesowych - przygotowywanie ofert, negocjacje warunków współpracy itp.
  • Możliwość angażowania się w dodatkowe inicjatywy związane z doradztwem na rzecz zagranicznych inwestorów, przygotowywaniem analiz rynkowych oraz przetargów na usługi rekrutacyjne
  • Możliwość rozwoju w kierunku stanowisk Team Leadera lub Recruitment Project Managera

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla
  • Preferowany minimum rok w prowadzaniu rekrutacji dla sektora IT & Telco
  • Znajomość metodologii oraz narzędzi rekrutacyjnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego; znajomość drugiego języka obcego będzie atutem – nasi Kandydaci i Klienci to w dużej mierze osoby anglojęzyczne
  • Umiejętność niestandardowego myślenia i poszukiwania nowych rozwiązań - chętnie wdrożymy Twoje pomysły (te dobre :) )
  • Wysoka kultura osobista, pozytywna energia
  • Duży poziom samodzielności i zaangażowania

Korzyści

  • Wyjątkowa atmosfera pracy w entuzjastycznym zespole
  • Możliwość awansu na stanowisko Lidera Zespołu oraz doskonalenia warsztatu pracy wspartego pakietem szkoleń
  • Praca zgodnie z najwyższymi standardami w oparciu o normy ISO.
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny – umowa o pracę
  • Atrakcyjna lokalizacja biura – ścisłe Centrum Warszawy;
  • Elastyczne godziny pracy, prywatna opieka medyczna, karta Multisport

Jeżeli jesteś zainteresowany poznaniem nas bliżej, prześlij nam swoją aplikację wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na: technologies1@grafton.pl

HR and administracja and prawo | HR | Asystent / asystentka | Rekruter | Rekrutacja | Konsulting | Agencja rekrutacyjna | HR Consultant