Połącz...

Recepcjonistka wieczorna w Kancelarii Prawnej

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 2 000 - 2 600 PLN/m
Opublikowane 1 dzień temu
Nr Ref. 1-12-40596

Dla naszego Klienta, prestiżowej Kancelarii Prawnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Recepcjonistka wieczorna
Godziny pracy: 16-21
Najważniejsze obowiązki:

  • dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji
  • obsługa recepcji – odbieranie telefonów oraz przyjmowanie gości
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • koordynacja przepływu dokumentów
  • organizacja spotkań wewnętrznych (rezerwacja i przygotowywanie sal konferencyjnych)
  • bieżące prace administracyjne oraz obsługa urządzeń biurowych

Wymagania

  • biegła znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • wysoka kultura osobista
  • punktualność i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość specyfiki pracy w korporacji

Korzyści

  • praca w niepełnym wymiarze godzin (16-21)
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny
  • możliwość pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • praca w centrum Warszawy

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | Administracja | Recepcjonista / recepcjonistka | Urzędnik | Administracja | Front office | Receptionist