Połącz...

Recepcjonistka

Lokalizacja Kraków
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 3 200 PLN/m
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 6-12-45293

Dla naszego Klienta, globalnego lidera w zakresie rozwiązań biznesowych z siedzibą w Krakowie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Recepcjonistki

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie oraz ewidencjonowanie korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej
  • bezpośrednia, telefoniczna oraz elektroniczna obsługa klienta w j. polskim i angielskim
  • zarządzanie grafikiem sal konferencyjnych (rezerwacja, pomoc w organizowaniu spotkań wewnętrznych i zewnętrznych)
  • współpraca z firmami kurierskimi, cateringowymi, etc.
  • zamawianie artykułów biurowych i spożywczych
  • współpraca z ochroną budynku w zakresie rezerwacji miejsc parkingowych,
  • tworzenie raportów i zestawień związanych z zajmowanym stanowiskiem
  • ewidencja oraz wysyłanie faktur oraz rozliczeń pracowników–współpraca z działem księgowości
  • rezerwacja hoteli

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2+/C1)
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office, w tym Excel
  • wysoka kultura osobista, odpowiednia prezencja i rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • dobra organizacja pracy, staranność, zaradność
  • umiejętność efektywnej pracy w grupie i rozwiązywania problemów
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku recepcjonistki lub w obsłudze klienta

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • umowa o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia numer 812.

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w jęz. polskim i angielskim z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | Administracja | Asystent / asystentka | Sekretarka | Recepcjonista / recepcjonistka | Specjalista | Administracja | Excel | SSC | Młodszy / młodsza | Back office | Front office | Biuro | Assistant