Połącz...

Recepcjonistka

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 139906

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy będącej liderem w branży AGD, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • obsługa centrali telefonicznej,
  • zarządzanie obiegiem korespondencji,
  • organizowanie spotkań na terenie biura,
  • zamawianie artykułów biurowych i spożywczych,
  • koordynacja wysyłki materiałów promocyjnych do oddziałów firmy.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową przez 10 miesięcy,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
  • dogodna lokalizacja biura (Wola).

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

HR and administracja and prawo | Administracja | Recepcjonista / recepcjonistka | Receptionist