Połącz...

Recepcjonista/ka 1/2 etatu

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Niepełny etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139631

Dla jednego z naszych Klientów pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Recepcjonista/ka (1/2 etatu) - praca w wymiarze 20 godzin tygodniowo

Zakres obowiązków:

  • organizacja spotkań na terenie biura,
  • obsługa gości,
  • dbanie o prawidłowy przepływ dokumentacji i informacji,
  • tłumaczenia ustne i pisemne na potrzeby firmy,
  • kontakt telefoniczny z biurami podróży,
  • zamawianie artykułów biurowych i spożywczych.

Wymagania

  • płynna znajomość języka angielskiego - WARUNEK KONIECZNY,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dostępność od 1 sierpnia 2016 roku.

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy z realną możliwością przedłużenia,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18 (możliwość indywidualnego dopasowania grafiku)
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku.

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

HR and administracja and prawo | HR | Administracja | Administrator | Sekretarka | Recepcjonista / recepcjonistka | Asystent / asystentka | HR | Administracja | Młodszy / młodsza | Kadry | Rekrutacja | Receptionist