Połącz...

Recepcjonista\ka na zastępstwa wakacyjne

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 139085

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Recepcjonistka na zastępstwo wakacyjne
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • obsługa centrali telefonicznej,
  • organizacja spotkań na terenie biura,
  • przyjmowanie gości,
  • nadzór nad korespondencją przychodzącą oraz wychodzącą,
  • współpraca z firmami kurierskimi,
  • zamawianie materiałów biurowych oraz artykułów spożywczych,
  • organizacja podróży służbowych, rezerwacja biletów oraz hoteli,
  • wsparcie administracyjne pracowników biura.

Wymagania

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min.3 msc-e).

Korzyści

Korzyści:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • możliwość wykorzystania jezyka angielskiego w codziennej pracy,
  • dogodna lokalizacja biura - Mokotów.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

HR and administracja and prawo | Administracja | Asystent / asystentka | Recepcjonista / recepcjonistka | Front office | Administracja | Receptionist