Połącz...

Recepcjonista/ka (na okres 2 miesięcy)

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 16 dni temu
Nr Ref. 3-19-41635

Jeżeli znasz bardzo dobrze język angielski oraz posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, zapraszamy do zapoznania się z poniższym ogłoszeniem!

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Recepcjonista/ka

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Obowiązki:

  • obsługa centrali telefonicznej,
  • organizacja spotkań na terenie biura,
  • obsługa gości,
  • nadzór nad obiegiem korespondencji,
  • współpraca z firmami kurierskimi,
zamawianie materiałów biurowych oraz artykułów spożywczych,
  • organizacja podróży służbowych, rezerwacja biletów oraz hoteli,
  • wsparcie administracyjne pracowników biura.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na recepcji lub w obszarze obsługi klienta,
  • dobra znajomość języka angielskiego - B2,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • duża samodzielność, rzetelność i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań.

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dogodna lokalizacja,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w prestiżowej firmie,
  • praca w miedzynarodowym środowisku.

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 812

HR and administracja and prawo | Administracja | Recepcjonista / recepcjonistka | Sekretarka | Front office | Młodszy / młodsza | Receptionist