Połącz...

Recepcjonista/ka

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 20 dni temu
Nr Ref. 3-19-40696

Dla jednego z naszych Klientów pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • obsługa centrali telefonicznej,
  • organizacja spotkań na terenie biura,
  • obsługa gości,
  • nadzór nad korespondencją przychodzącą oraz wychodzącą,
  • współpraca z firmami kurierskimi,
  • zamawianie materiałów biurowych oraz artykułów spożywczych,
  • wsparcie administracyjne pracowników biura.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy związanej ze wsparciem aministracyjnym biura w międzynarowoej organizacji,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i całego biura.

Korzyści

Korzyści:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji.

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

HR and administracja and prawo | Administracja | Recepcjonista / recepcjonistka | Sekretarka | Front office | Młodszy / młodsza | Receptionist