Połącz...

Recepcjonista/ka

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 3-19-44156

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży nieruchomości - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Recepcjonista/ka na zastępstwa
Lokalizacja: Warszawa

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za prowadzenie spraw administracyjno-organizacyjnych,
  • rejestracja i weryfikacja faktur,
  • obsługa centrali telefonicznej,
  • obsługa spotkań na terenie biura,
  • zarządzanie obiegiem korespondencji i przesyłek,
  • dbanie o zaopatrzenie biura.

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność.

Korzyści

Tel. +48 22 535 95 00

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

HR and administracja and prawo | Administracja | Asystent / asystentka | Urzędnik | Recepcjonista / recepcjonistka | Sekretarka | Administracja | Front office | Biuro | Receptionist