Połącz...

Recepcjonista/Recepcjonistka

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136310

Jeżeli bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim, posiadasz doświadczenie w pracy administracyjnej i chciałbyś/chciałabyś zdobyć doświadczenie w międzynarodowej organizacji zapraszamy do złożenia aplikacji!

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży FMCG - pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • obsługa centrali telefonicznej,
  • zarządzanie obiegiem korespondencji,
  • organizowanie spotkań na terenie biura,
  • zamawianie artykułów biurowych i spożywczych,
  • koordynacja wysyłki materiałów promocyjnych do oddziałów firmy.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy,
  • dyspozycyjność (praca od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych),
  • wysoka kultura osobista,
  • dynamizm w działaniu,
  • otwartość i komunikatywność,
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań i skrupulatność.

Korzyści

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • praca w przyjaznym zespole,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji.

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | Administracja | Asystent / asystentka | Recepcjonista / recepcjonistka | Sekretarka | Młodszy / młodsza | Administracja | Front office | Back office | Biuro |