Połącz...

Recepcjonista\ka

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138683

Jeżeli bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim, posiadasz doświadczenie w pracy administracyjnej i chciałbyś/chciałabyś zdobyć doświadczenie w międzynarodowej organizacji zapraszamy do złożenia aplikacji!

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży kosmetycznej - pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Recepcjonistka

Zadania na stanowisku:

  • obsługa centrali telefonicznej,
  • zarządzanie obiegiem korespondencji,
  • organizowanie spotkań na terenie biura,
  • zamawianie artykułów biurowych i spożywczych,
  • koordynacja wysyłki materiałów promocyjnych do oddziałów firmy.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:
  • wykształcenia wyższego (studenci mile widziani),
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • umiejętności efektywnej organizacji czasu pracy,
  • dyspozycyjności (praca od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych),
  • wysokiej kultury osobistej,
  • dynamizmu w działaniu,
  • otwartości i komunikatywności,
  • zaangażowania w realizacje powierzonych zadań i skrupulatności.

Korzyści

Oferujemy:
  • pracę w przyjaznym zespole,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | Administracja | Recepcjonista / recepcjonistka | Administracja | Front office |