Połącz...

Quality Assurance Manager

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137572

Pracodawca to jedna z międzynarodowych firm IT, zajmująca się rozwojem zaawansowanego systemu monitoringu, posiadająca swoje oddziały w 20 krajach na całym świecie. Swoje projekty prowadzi ona w większości krajów europejskich oraz w USA, Chinach i Australii.
W Polsce obecna jest w Krakowie i Wrocławiu. Oddział wrocławski poszukuje do swojego zespołu Quality Assurance Managera, który wspomógł by zespół testerów w pracy nad aplikacjami webowymi.

Główne obowiązki:

  • rekrutacja zespołu testerów,
  • organizacja pracy i podział obowiązków,
  • tworzenie scenariuszy testowych, test case'ów, automatyzacja testowania,
  • kooperacja z zespołami developerskimi,
  • współpraca z managerami projektów w celu definicji procesów w firmie.

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem testerskim,
  • doświadczenie zawodowe w testowaniu aplikacji,
  • znajomość narzędzi używanych do testów manualnych i automatycznych,
  • umiejętność analizy wymagań projektowych,
  • certyfikat ISTQB/ISEB,
  • umiejętność tworzenia scenariuszy testowych,
  • znajomość narzędzi kontroli wersji,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym, pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną,
  • znajomość procesu tworzenia oprogramowania,
  • mile widziana wiedza na temat metodyki Scrum oraz znajomość standardów UX.

Korzyści

  • dowolna forma współpracy - umowa o pracę lub B2B,
  • pakiet benefitów - karta Multisport oraz ubezpieczenie medyczne,
  • premie projektowe i 13 pensja,
  • nadgodziny płatne w wymiarze 175%,
  • elastyczne godziny pracy.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Automatyka | Jakość | Kierownik / menedżer | Test |