Połącz...

QA Analyst (Tester)

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 godzin temu
Kontakt Przemysław Paluchowski
Nr Ref. 6-10-45704

Poszukujemy Testerów (QA Analyst) dla klienta - amerykańskiej firmy paliwowej otwierającej pierwszy oddział na polskim rynku.

Szukamy osób na różnych poziomach doświadczenia do nowego powstałego biura w Krakowie (rejon Dębnik).

Quality Assurance Analyst
Kontroler Jakości/Tester

Jako jeden z członków zespołu będziesz odpowiedzialny za wprowadzanie rozwiązań testowych oraz ich automatyzację.

Zadania:

  • pilotaż automatyzacji testów: testy manualne i automatyczne
  • projekty z rozmaitymi technologiami
  • praca z aplikacjami, witrynami internetowymi, systemami płatności, itd. (m.in aplikacja do tankowania)
  • przygotowanie strategii testowych funkcjonalnych i technicznych
  • tworzenie i utrzymanie dokumentacji wyników testowych, wspieranie procesu naprawy błędów
  • wspieranie zespołu programistów na wszystkich etapach pracy

Wymagania

  • doświadczenie jako inżynier/tester kontroli jakości
  • bardzo dobrej umiejętności logicznego myślenia
  • doświadczenie w pisaniu testów i przygotowaniu strategii testowych
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • atutem jest doświadczenie z narzędziami Selenium/Confluence oraz języków Java/C#
  • znajomość metodyk Agile/Scrum

Korzyści

  • praca w projektach od samego początku działalności
  • międzynarodowe środowisko pracy (bliska współpraca ze Stanami)
  • bogaty pakiet benefitów
  • wysoki poziom wynagrodzenia
  • możliwość dynamicznego rozwoju w strukturze firmy

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | Wsparcie | JavaScript | Java | C# | SQL | Tester