Połącz...

Przedstawiciel handlowy - wyposażenie sanitarne

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane ponad rok temu
Nr Ref. 137995

Dla naszego Klienta, wiodącego producenta wyposażenia sanitarnego, poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego na terenie województwa dolnośląskiego i opolskiego.

Główne obowiązki

  • realizacja celów sprzedażowych
  • tworzenie długofalowych relacji z klientem
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • przygotowywanie oraz negocjowanie ofert i umów handlowych
  • monitorowanie skuteczności działań sprzedażowych - analiza wyników i raportów handlowych
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję i dostępność produktów firmy w punktach handlowych
  • reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży budowlanej/DIY
  • gotowość do pracy w oparciu o B2B
  • silna orientacja na realizację celów sprzedażowych
  • entuzjazm i zaangażowanie w powierzone zadania
  • duża dyspozycyjność i elastyczność
  • gotowośc do pracy mobilnej - prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra obsługa komputera - MS Excel

  • możliwość współpracy z międzynarodową firmą, o stabilnej pozycji na rynku
  • współpraca w oparciu o B2B (podstawa plus prowizja od sprzedaży)
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Specjalista | Lider zespołu | SAP | Dane podstawowe |