Połącz...

Przedstawiciel Handlowy w branży spożywczej

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137468

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży spożywczej - w związku z rozwojem struktur sprzedażowych poszukujemy kandydata na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

Zakres obowiązków:

  • budowanie długofalowych relacji z istniejącymi klientami.
  • pozyskiwanie nowych klientów w kanale tradycyjnym (sklepy detaliczne, lokalne sieci, dystrybutorzy) na terenie woj. łódzkiego..
  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych.
  • negocjowanie i realizacja kontraktów handlowych.
  • planowanie i realizacja akcji promocyjnych.
  • rozpatrywanie reklamacji i efektywne rozwiązywanie problemów u klientów.
  • bieżąca analiza danych sprzedażowych, monitorowanie konkurencji, raportowanie.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG - warunek konieczny.
  • preferowane doświadczenie we współpracy z klientami z rynku tradycyjnego.
  • umiejętność planowania i określania celów.
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, prokatywna postawa i dynamizm w działaniu.
  • umiejętność obsługi komputera oraz programów biurowych (pakiet MS Office).
  • prawo jazdy kat. B.

Korzyści

  • zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę
  • system motywacyjny uzależniony od uzyskanych wyników
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • pakiet szkoleń wewnętrznych

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Kierownik / menedżer | Przedstawiciel | Sprzedawca | Specjalista | Sprzedaż regionalna | FMCG | Sprzedaż | Regionalny | B2B | Żywność | Raportowanie | Marketing |