Połącz...

Przedstawiciel handlowy w branży FMCG - kanał tradycyjny

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 dni temu
Nr Ref. 137077

Dla naszego Klienta, firmy działającej w branży FMCG, poszukujemy osoby gotowej podjąć pracę jako Przedstawiciel handlowy.

Teren pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie sprzedaży na podległym terenie (Bielsko Biała)
  • realizacja planów sprzedażowych
  • planowanie akcji promocyjnych
  • tworzenie raportów i zestawień handlowych
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami firmy
  • odpowiedzialność za kanał tradycyjny

Wymagania

  • przynajmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży w branży FMCG
  • doświadczenie w pracy w kanale tradycyjnym na terenie Bielska-Białej
  • prawo jazdy kat. B

Korzyści

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system motywacyjny uzależniony od uzyskanych wyników
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • pakiet szkoleń wewnętrznych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Kierownik / menedżer | Przedstawiciel | Sprzedawca | Specjalista | Sprzedaż regionalna | FMCG | Sprzedaż | Regionalny | B2B | Żywność | Raportowanie | Marketing | Sales representative